Apie mus

Namai tai ypatinga erdvė, kurioje trokštame atrasti gyvenimo komfortą ir sielos harmoniją. Mūsų tikslas – sukurti jūsų svajonių namus.

Įmonė įkurta 2013 m. Nuo pat įmonės įkūrimo kryptingai dirbame su gyvenamųjų namų projektavimu, tačiau atliekame ir kitos paskirties pastatų projektavimą (daugiabučiai gyvenamieji namai, komercinės paskirties pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai ir kita).

Įmonės vadovas ir darbuotojai yra  sukaupę didelę patirtį  specialistai, turintys kvalifikacijos atestatus, kurie leidžia dirbti tiek su neypatingais statiniais, tiek su ypatingais statiniais.

Atlikdami projektavimo darbus, visada įsiklausome į užsakovo norus ir pageidavimus. Mes vertiname savo užsakovų individualumą ir nesistengiame dirbti šabloniškai, pritaikant standartinius sprendinius.  Suprantame, kad kiekvienas žmogus yra unikalus su savo poreikiais ir gyvenimo būdu.

Projektavimo darbus atliekame ne tik Šiauliuose ar Šiaulių rajone, bet ir aplinkiniuose rajonuose, tokiuose kaip: Radviliškio raj., Kelmės raj., Joniškio raj., Mažeikių raj., Akmenės raj. ir Pakruojo raj.

Aš, Gedas Anglickas esu įmonės direktorius ir pagrindinis projektų vadovas. Nuo mažų dienų mane domino statybos sritis. Bakalauro laipsnį statybos inžinerijos srityje įgijau Kauno technologijos universitete. Toliau studijas tęsiau ir magistro laipsnį statybos inžinerijos srityje įgijau Vilniaus Gedimino technikos universitete.