Paslaugos

Namai tai ypatinga erdvė, kurioje trokštame atrasti gyvenimo komfortą ir sielos harmoniją. Mūsų tikslas – sukurti jūsų svajonių namus.

Individualūs gyvenamųjų namų projektai

Projektuojame individualius gyvenamuosius namus, atsižvelgiant į užsakovo norus ir poreikius. Atliekant projektą siekiame maksimaliai pateisinti užsakovo lūkesčius.

Administracinės paskirties pastatų projektai

Projektuojame administracinės paskirties pastatus – pastatai administraciniams tikslams (bankai, paštas, valstybės ir savivaldybės įstaigos, ambasados, teismai, kiti įstaigų administraciniai pastatai).

Viešbučių ir maitinimo paskirties pastatų projektai

Projektuojame viešbučių paskirties pastatus – trumpalaikio apgyvendinimo pastatai (viešbučiai, moteliai ir svečių namai). Projektuojame maitinimo paskirties pastatus – skirti žmonėms maitinti.

Kartotiniai gyvenamųjų namų projektai

Išsirinkite namo projektą iš mūsų pateikiamų jau padarytų namų projektų ir jį suprojektuosime jūsų sklype. Sutaupysite laiko ir pinigų namo projekto atlikimui.

Prekybos paskirties pastatų projektai

Projektuojame prekybos paskirties pastatus– skirti didmeninei ir mažmeninei prekybai (parduotuvės, degalinių operatorinės su prekybos sale, vaistinės, knygynai, prekybos paviljonai ir kiti pastatai).

Poilsio paskirties pastatų projektai

Projektuojame poilsio paskirties pastatus – pastatai skirti poilsiui (poilsio namai, turizmo centrai, kempingų pastatai, kaimo turizmo pastatai, vasarnamiai, medžioklės nameliai ir kiti poilsio pastatai).

Daugiabučių gyvenamųjų namų projektai

Projektuojame gyvenamosios paskirties (trijų ir daugiau butų (daugiabučius) pastatus – pastatai yra skirti gyventi trims šeimoms ir daugiau.

Paslaugų paskirties pastatų projektai

Projektuojame paslaugų paskirties pastatus – skirti paslaugoms teikti ir buitiniam aptarnavimui: pirtys, grožio salonai, skalbyklos, taisyklos, remonto dirbtuvės, priėmimo − išdavimo punktai, autoservisai.

Gamybos ir sandėliavimo paskirties pastatų projektai

Projektuojame gamybos, pramonės paskirties pastatus – gamybai skirti pastatai (gamyklos, dirbtuvės, produkcijos pramonės perdirbimo įmonės). Projektuojame sandėliavimo paskirties pastatus.